Diskusní téma: Povídky

Jednorázovky

Tess | 30.01.2018

Chtěla jsem se zeptat, zda náhodou někdo nemá jednorázové povídky. Pamatuju si, že byli naprosto super, bohužel jsem je tady v odkazech nenašla.

Domácí učitel

Martina | 25.11.2017

Povidla domácí učitel mě dostala

Re: Domácí učitel

Martina | 25.11.2017

Povídka domácí učitel mě dostala. Nádherná práce. Přečetla jsem dvakrát za sebou

Yuddle

Mickey | 12.02.2017

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nema povidky od Yuddle. Především s těma o měníčích. Je to o kočce co začne žít s rodinou vlku. Kdyby ji někdo měl pošlete mi to prosim na: m.brestak@yahoo.com
Děkuji xxx

Re: Yuddle

Kika | 26.05.2017

Aj ja tie poviedky zhaňam keď ich buďeš mať môžeš mi ich preposlať na kika.titakova@centrum.sk ďakujem

Děkuji...

Profesor | 11.06.2016

... moc za Tvé povídky. Za hodiny času, které jsi jim dala, i za to, že jsi nám umožnila jejich stažení. Mnohokrát mi udělaly radost a nyní ještě udělají.
Děkuji a přeji Ti, aby se Tvůj život opět zlepšil.
Profesor

....

nika_girls | 11.06.2016

Prosím, ak niekedy vydáš nejakú knihu daj vedieť. Rada si ju prečítam :)

Povídky HP

Alexandra | 10.06.2016

Ahoj mohla bys mi prosím poslat taky povídky HP, měla jsem je strašně ráda a mrzí mě že tu nejsou ke stažení. Email: AlexandraHoran@email.cz

Budeš nám chybět

AkaruMaro | 22.02.2016

Asi si všechny naše komentáře číst nebudeš, ale třeba si na tenhle najdeš chvilku. Chci ti jenom říct, jak strašně mi budeš chybět ty a tvé povídky. Za každou povídku jsem tě obdivovala pořád víc a víc jako velice nadanou spisovatelku. Tvoje nápady byly originální a zpracování dějů dokonalé. Ani si nemůžu vybrat, jaká povídka se mi líbila nejvíc. Navíc si ani nedokážu představit ten čas který to všechno zabralo. A to ani když taky příležitostně píšu jednu povídku pro kamarádku. Ale na tom nezáleží... Musím ti poděkovat za všechno. Měla jsem pár měsíců období neustálé nudy a nevěděla jsem co s tim dělat. Ještě do toho stres ze školy a dlouhé noci strávené učením ( častokrát i rána). Pak jsem ale šťastnou náhodou narazila na tvůj blog a hned první povídku druhá šance jsem si zamilovala. A po ní všechny další. Už jsem se měla zase na co těšit :) . A děkuju i za dopsané povídky jsem strašně zvědavá jak dopadne Andělská trilogie, ale ráda si na ní počkám. Jestli se k tomu ovšem někdy vrátíš. Budeme doufat. Přeju ti ať se všechno napraví a ať dostaneš chuť psát dál ale je to všechno na tobě :) . Nedělej nic co nechceš.

Sayonara

:)

Dee | 01.02.2016

Ahoj, môžem sa spýtať?
Hodláš dať na stiahnutie aj jednorázovky? :)
Síce ich už poznám snáď naspamäť, ale rada si ich prečítam znova :)
Inak, veľmi ďakujem za všetky tieto poviedky, ktoré si sem dala a hlavne za tie ktoré si dopísala aj keď si už nemusela :') Vždy sa k nim rada vrátim a ani netušíš ako mi dokážu zlepšiť náladu :) Patrí ti jedno veľké ĎAKUJEM! :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek