Doufala jsem, že k této události nedojde, ale bohužel...

 

Už od poloviny minulého roku moje milované stíhá jedna katastrofa za druhou... vyvrcholilo to tento týden, kdy jsem se psychicky zhroutila v práci, když mi byly oznámeny další ne moc milé zprávy... Na jednu stranu jsem zjistila, jak úžasného mám šéfa a jak skvělé mám spolupracovníky... na druhou stranu jsem se rozhodla, že je načase se některých věcí vzdát a plně se věnovat jiným...

 

K rozhodnutí, že končím s těmito stránkami mi dopohlo i to, že poslední dobou tu vidím jen samé "kdy něco přidáš? Proč přidáváš jen jednou za čas a víc, než abys dávala průběžně" a podobně... Už jsem unavená a nemám na to pokračovat v psaní. Už je to z povinnosti a ne z radosti. Třeba časem se k psaní vrátím, ale nemohu nic slibovat... nevím ani, co se mnou bude zítra, natož za půl roku nebo za rok.

 

Jsem moc ráda, že jsem mohla na chvíli být součástí vašich životů. Moc to pro mne znamená a budu na krásné chvíle s vámi vzpomínat s úsměvem.

 

Rozhodla jsem se odejít a nechci, abyste vy na tom nějak extrémně tratili. Všechny své dokončené povídky jsem urpavila do formátu PDF a nahrála je na ulož.to, takže si můžete jakoukoliv povídku stáhnout. Najdete tam i celou dokončenou povídku Na dno, Striptér i druhou část Andělské trilogie. Třetí díl zůstal rozepsán... nemám ho ještě dokončený, bohužel. Ale můžete mi věřit, že se vynasnažím, abych ho dopsala. Až se tak stane, objeví se zde ke stažení také... bude to za rok? Dva? Nevím... Ale jednou se zde objeví...

 

Kdybyste mi chtěli cokoliv říct, jakkoliv mě kontaktovat, e-mail N.G.H@email.cz zůstává pnlně funknčí a čas od času ho budu kontrolovat. I tyto stránky budou stále funknčí, nechci je smazat. Zůstanou zde jako archiv.

 

Takže... tohle je sbohem a možná někdy nashledanou...

 

 

Všechny povídky jsou v pdf na serveru ulož.to. Ve vyhledávači je nenajdete, jelikož jsem zamezila tomu, aby byly povídky jednoduše dohledatelné a nalezl je kde kdo, i když hledá něco jiného. Všechny odkazy jsou na těchto stránkách v záložce povídky a je k nim jednotné heslo "sayonara". Pokud je se stažením jakýkoliv problém - nefunguje odkaz, nechce to vzít heslo apod. - napište mi prosím do mailu, chybu napravím, případně vám povídku zašlu na e-mail. Děkuji           

 

 

 

Stránky založeny 18. května 2011

Činnost byla ukončena 20.1.2016

 

Diskusní téma: Rozloučení

Hi, i am writing about your the prices

Robertitall | 15.04.2024

Szia, meg akartam tudni az árát.

Hallo, i wrote about your price

Robertitall | 11.04.2024

Ola, quería saber o seu prezo.

Hi, i am wrote about your the price for reseller

Robertitall | 10.04.2024

Zdravo, htio sam znati vašu cijenu.

Huge discounts, arouse your website up and event at a low value!

Bryanwag | 07.04.2024

Hello! Crazy discounts, hurry up!
We are Drop Dead Studio and our goal is to help companies achieve impressive sales results through automated marketing.
I. [b]We sell fresh databases for GSA Search Engine Ranker.[/b]
• The databases are updated monthly through 24/7 parsing and by connecting purchased databases from other sources.
• You have the option to purchase a one-time fresh database or pay for a lifetime subscription for updates.
[i][b]ATTENTION![/b][/i] 40% discount only until 04/10/2024!
When applying, please indicate the promotional code [i][b]DD40%[/b][/i] in telegram: [i][b]@DropDeadStudio[/b]![/i]

II. [b]We sell fresh databases for XRumer 19.0.18 — 23.0.3 StrongAI.[/b]
• The databases are also updated monthly through 24/7 parsing and by connecting purchased databases from other sources.
• You have the option to purchase a one-time fresh database or subscribe for lifetime updates.
[i][b]ATTENTION![/b][/i] 40% discount only until 04/10/2024!
When applying, please indicate the promotional code [i][b]DD40%[/b][/i] in telegram: [i][b]@DropDeadStudio[/b][/i]!

III. [b]We sell our own premium databases for XRumer 19.0.18 — 23.0.3 StrongAI.[/b]
• The databases are updated monthly and compiled by us through selection of all databases + including fresh ones specifically for active links, or in the case of contact forms, those links where your advertisement will be sent to the website owner.
[i][b]ATTENTION![/b][/i] 40% discount only until 04/10/2024!
When applying, please indicate the promotional code [i][b]DD40%[/b][/i] in telegram: [i][b]@DropDeadStudio[/b][/i]!

IV. [b]We are selling the remaining activation keys for GSA Search Engine Ranker.[/b]
• The activation keys are still available with us from the closed department that used this software, as we have fully transitioned to XRumer.
[i][b]ATTENTION![/b][/i] 2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount! Write to us in telegram: [i][b]@DropDeadStudio[/b][/i]!

V. [b]We can also help you choose and configure servers and virtual machines.[/b]
• We have 7 XRumer licenses running simultaneously 24/7, and we can also assist with setting up XRumer and Xevil.

Автосалон по продаже бывших в употреблении автомобилей с пробегом в СПб и Лен. области в кредит и за наличные. Выгодный Trade-In.

Sergiotum | 03.04.2024

Важные аспекты при покупке б/у машин в салонах и дилерских центрах.
Во время выбора бу автомобиля с пробегом важно обращать внимание на несколько ключевых моментов.
При покупке б/у автомобиля важно узнать историю его обслуживания и ремонта. Спросите у продавца о наличии сервисной книжки и записей о проведенных технических работах. Это поможет вам понять, как автомобиль был ухаживан и обслуживан в прошлом.
При осмотре автомобиля обратите внимание на состояние кузова и салона. Проверьте наличие дефектов, царапин, вмятин и других повреждений. Также обратите внимание на износ сидений, рулевого колеса, педалей и других элементов салона.
Перед тем как
, рекомендуется провести тщательную проверку технического состояния автомобиля. Это может включать в себя проверку двигателя, трансмиссии, ходовой части, тормозной системы, электроники и других систем и узлов автомобиля.
При необходимости проведите дополнительные проверки автомобиля. Это может быть диагностика на СТО, проверка кузова на предмет скрытых дефектов с помощью специального оборудования, а также проверка VIN-кода на историю автомобиля и наличие серьезных аварийных повреждений.

Hello wrote about the price for reseller

Robertitall | 03.04.2024

Hallo, ek wou jou prys ken.

Hi i am wrote about your the price for reseller

Robertitall | 02.04.2024

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

Hello wrote about price for reseller

Robertitall | 31.03.2024

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Hi writing about the price

Robertitall | 28.03.2024

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

привороты на любовь мужчины читать отзывы - кто делал привороты на мужчин отзывы

Wayneacige | 25.03.2024

Невероятно впечатлена работой Романа Петровича! Он помог мне сделать приворот мужчины, и результат превзошел все мои ожидания. Теперь я снова вместе со своим любимым. Спасибо вам, Роман Петрович! Номер телефона для связи: 8 (984) 286-12-65.









-приворот на мужчину отзывы последствия как действует
-заказать белый приворот
-приворот без последствия на мужчину отзывы
-какие молитвы заказать в церкви от приворота
-приворот на женатого мужчину отзывы
-если не снимать приворот
-как действует приворот на мужчину отзывы кто
-приворот на кольцо последствия
-белый приворот отзывы кто делал на мужчину
-приворот на девушку по фотографии читать в домашних условиях
-отзывы приворота мужчин
-как снять вечный приворот
-привороты на мужчину отзывы кто делал реальные
-магия вуду правда магии
-отзывы мужчин о приворотах
-как сделать куклу вуду из ткани своими руками
-приворот на женатого мужчину отзывы
-магия вуду заклинания на возврат любимого
-кто делал приворот отзывы на мужчину самостоятельно
-учение вуду перемещение
-приворот как действует на мужчину отзывы кто
-сильный приворот заказать

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek