Budeš nám chybět

AkaruMaro | 22.02.2016

Asi si všechny naše komentáře číst nebudeš, ale třeba si na tenhle najdeš chvilku. Chci ti jenom říct, jak strašně mi budeš chybět ty a tvé povídky. Za každou povídku jsem tě obdivovala pořád víc a víc jako velice nadanou spisovatelku. Tvoje nápady byly originální a zpracování dějů dokonalé. Ani si nemůžu vybrat, jaká povídka se mi líbila nejvíc. Navíc si ani nedokážu představit ten čas který to všechno zabralo. A to ani když taky příležitostně píšu jednu povídku pro kamarádku. Ale na tom nezáleží... Musím ti poděkovat za všechno. Měla jsem pár měsíců období neustálé nudy a nevěděla jsem co s tim dělat. Ještě do toho stres ze školy a dlouhé noci strávené učením ( častokrát i rána). Pak jsem ale šťastnou náhodou narazila na tvůj blog a hned první povídku druhá šance jsem si zamilovala. A po ní všechny další. Už jsem se měla zase na co těšit :) . A děkuju i za dopsané povídky jsem strašně zvědavá jak dopadne Andělská trilogie, ale ráda si na ní počkám. Jestli se k tomu ovšem někdy vrátíš. Budeme doufat. Přeju ti ať se všechno napraví a ať dostaneš chuť psát dál ale je to všechno na tobě :) . Nedělej nic co nechceš.

Sayonara

Přidat nový příspěvek